agd

Ranking peelingów enzymatycznych

Produkt, który pozwala na zachowanie pięknego wyglądu skóry bez mechanicznych obciążeń to peeling enzymatyczny. Ranking spośród szerokiej oferty na rynku prezentuje, moim zdaniem trzy najlepsze peelingi enzymatyczne. Dobry peeling ma za zadanie złuszczyć, rozjaśnić i wygładzić skórę. I właśnie na produktach, które wyjątkowo dobrze spełniają te funkcję skupiam się w poniższym rankingu.

W drogeriach oraz aptekach wybór peelingów w tym również enzymatycznych jest ogromny. Dlatego też przyjrzałam się im bliżej i stworzyłam TOP3 tych produktów, aby ułatwić Wam wybór. Postanowiłam przygotować dla Was subiektywne zestawienie najlepszych oraz sprawdzonych peelingów enzymatycznych. Ranking uwzględnia najczęściej kupowane produkty oraz najbardziej skuteczne. Zwróciłam również uwagę na to, aby wybrane peelingi odzwierciedlały aktualne trendy w kosmetyce.

Wszystkie produkty przedstawione w rankingu zawierają podstawowy składnik peelingów enzymatycznych czyli ekstrakty z ananasa oraz papai. Jednak na jakie dodatkowe składniki warto zwrócić szczególną uwagę? Sprawdźcie!

TOP 3 Peelingów enzymatycznych